Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 245.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Karburanti LPG
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Monitor presioni për gomat
 • Tuner/radio
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Benz c-class 1.8 benzine gaz me impiant stag me 5 vjet Gatanci makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

Mesazhi juaj për Olsi Lamcellari

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.