Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazhi 220 km
Gjendja I Ri
Fuqia 102 kW (139 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Sedilje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës

Përshkrimi

Audi A3 2.0 SPB
SportLine
Viti 06.2006
Motorr model i ri 2006-2012
Automat
Marsha F1 ne timon +\-
Navi
Xhama te zinj me certifikate
Letrat e paguara der ne gusht 2021
Goma 80% te reja
220.000 km
Me sherbime te bera ne kohen e duhur .. shum e shpejt dhe ekonomike

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.