Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Citroën
Modeli Grand C4 Picasso
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 176.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2000 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 6
Inspektimi i përgjithshëm 06/2020
Ngjyra e jashtme Kafe
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Xhama me ngrohje
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Goma vere
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Viti 2010, motor 2.0 ,kambio tip tronik, sensor parkimi, goma dimerore e verore 

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.