Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLE 350
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 0 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2925 ccm
Fuqia 200 kW (272 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 7
Klasa ndotjes Euro6d
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Pajisje Standarde

Sistem kunder bllokimit te gomave (ABS)

Regullim shpejtesie ne disheze (DSR)

Levizja e timonit e adaptueshme sipas shpejtesise

Cruise control w. SPEEDTRONIC

Programi i stabilitetit elektronik (ESP®)

Ndihme ne frenim (BAS)

ransmision automatik me 9 marshe

Timon multi-funksional me butona “touch control”

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

ASISTENTI AKTIV PER RUAJTJEN E KORSISE

ASISTENTI I PERSHPEJTIMIT TE FRENIMIT NE RASTE EMERGJENTE “ACTIVE BRAKE ASSIST”

FUNKSIONE TE AVANCUARA TE SISTEMIT TE MEDIAS

NAVIGATOR I INTEGRUAR NE SISTEMIN “MBUX”

KLIMATIZATOR LUX ME DY ZONA

FENERET KRYESORE ME VETI TE PLOTA ADAPTUESE

FENERET KRYESORE ME TEKNOLOGJINE “MULTIBEAM LED”

FENERET E PASEM ME NDRICIM “LED”

GOME REZERVE DHE KIT VEGLASH PER NDERRIMIN E GOMES

MBULESE PER PJESEN E BAGAZHIT

PEDANA ANESORE TE NDRICUARA

VARIANTI LUX I EKRANEVE ME SIPERFAQE TE ZMADHUAR

SEDILJET E PARA ME NGROHJE

NDRICIM AMBIENTI ME 64 PERZGJEDHJE NGJYRASH

ZBUKURIME TE BRENDSHME ME INSERTE DRURI

DISQE ALUMINI ME RREZE 19”

PAKETA E BRENDSHME E STILIMIT “EXPRESSION INTERIOR PACKAGE”

PAKETA E PARKIMIT

KAMERA PER INDIETRO

SISTEMI I PARKIMIT AUTOMATIK

PAKETA E PASQYRAVE

PASQYRA QENDRORE DHE E SHOFERIT ME VETI FOTOKROMATIKE

PASQYRAT E JASHTME ME KOMANDIM ELKTRIK DHE PALOSJE

PROJEKTIM I LOGOS M-B

XHAMAT E PASEM TE ERRET ME VETI TERMOIZOLUESE

SEDILJET E PARA ME KOMANDIM ELEKTRIK

SHTROJE KEMBESH “VELOUR”

DERA E BAGAZHIT ME HAPJE ELEKTRIKE

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.