Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli Citan
Forma e kabinës Mikrobuz
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1461 ccm
Fuqia 55 kW (75 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 3
Klasa ndotjes Euro6d
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Pajisje Standarte

Sistem drejtimi elektrik

Telekomande per dyert

A irbag per shoferin

C mobilizues motorri

Dere e rreshqitshme

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

Kambio manuale me 5 marshe

Variant i peshes totale 2 100 kg

Paqyra me rregullim elektrik

Panel ndares

Radio USB

Sistem ­kjeje ECO Start-Stop

Sistem per ajrin e kondicionuar A/C

Filter karburanti me ndares per ujin

Kondicioner

Gome rezerve me krik

Sistem ndricimi me llampa halogjene

Dera e pasme me 2 kanate

Sensor per dritat dhe fshireset e xhamave

Kutia e ndihmes se shpejte

Trekendesh paralajmerues

Emisioni i gazrave Euro 5

Disqe alumini 15“

Mbeshtetese krahu me vend magazinimi

Sedilja e shoferit me rregullim te lartesise

Dysheme e veshur me plastike

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.