Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli Sprinter
Forma e kabinës Mikrobuz
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2143 ccm
Fuqia 105 kW (143 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 3
Klasa ndotjes Euro6d
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Pajisje standard

Sistem drejtimi elektrik

Drite e trete frenimi

Airbag per pasagjeret para

Asistenti “Crosswind assist”

Dere anesore e rreshqitshme

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

Varianti i akseve 4 x 2

Varianti i sediljeve 2 + 1

Gjatesia aksiale 3 665 mm

Volumi i karocerise 11 m3

Variant i peshes totale 3 500 kg

Peshembajtje 1 400 kg

Indikator per temperaturen e jashtme

Asistenti per shkeputjen nga vendi “Hill start assist”

Mercedes-Benz AUDIO me Bluetooth dhe hyrje per USB

Pasqyrat e jashtme me palosje dhe me ngrohje

Xhami i perparem me brez te erresuar ne pjesen e siperme

Sistem i ajrit te kondicionuar Semi-automatic

Filter karburanti me ndares per ujin

Fenere mjegulle me ndricim per kthesat

Ndricim ne pjesen e brendshme

Mbrojtese balte ne te dy akset

Gome rezerve

Veshje per siperfaqet anesore te brendshme

Veshje plastike per dyshemene

Vegla per nderrimin e gomes

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.