Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli Sprinter
Forma e kabinës Mikrobuz
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2143 ccm
Fuqia 83 kW (113 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 3
Klasa ndotjes Euro6d
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

PAJISJE STANDARDE

 

Sistem drejtimi elektrik

Dritë e tretë frenimi

Airbag për pasagjerët para

Asistenti “Crossëind Assist”

Derë anësore e rrëshqitshme

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

 

Varianti i akseve 4x2

Varianti i sediljeve 2+1

Gjatësia aksiale 3 665 mm

Volumi i karocerisë 11 m3

Variant i peshës totale 3 000 kg

Peshëmbajtje 900 kg

Indikator për temperaturën e jashtme

Asistenti për shkëputjen nga vendi “Hill Start Assist”

Mercedes-Benz AUDIO me Bluetooth dhe hyrje për USB

Pasqyrat e jashtme me palosje dhe me ngrohje

Xhami i përparmë me brez të errësuar në pjesën e sipërme

Sistem i ajrit te kondicionuar Semi-automatic

Filtër karburanti me ndarës për ujin

Fenerë mjegulle me ndriçim për kthesat

Ndriçim në pjesën e brendshme

Mbrojtëse balte në të dy akset

Gomë rezërve

Veshje për sipërfaqet anësore të brendshme

Veshje plastike për dyshemenë

Vegla për ndërrimin e gomës

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.