Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Forma e kabinës Limousine
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1950 ccm
Fuqia 142 kW (193 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro6d
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Pajisje Standarte

Sistem kunder bllokimit te gomave (ABS)

Sistemi kunder reshqitjes (ASR)

Eco Start/Stop

AGILITY CONTROL

Programi i stabilitetit elektronik (ESP®)

Ndihme ne frenim (BAS)

Indikator i sherbimeve 'Assyst'

Timon shume funksional

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

KAMERA PER ECJEN PAS

SISTEM PARKIMI “PARKING PILOT”

SISTEM AKTIV PER PARANDALIMIN E PERPLASJEVE

ANTENE PER GPS

AIRBAG PER GJUNJET

KAMBIO AUTOMATIKE ME 9 MARSHE

TOUCHPAD E GJENERATES SE RE NE KONSOLEN QENDRORE

SISTEM MONITORUES I PRESIONIT TE GOMAVE

VARIANTI LUX I EKRANEVE “WIDESCREEN COCKPIT”

SISTEM I MEDIAS ME FUNKSIONE TE AVANCUARA

RADIO DIGJITALE

SISTEM I MEDIAS I GJENERATES SE RE “MBUX”

“WIRELESS CHARGING” PER SMARTPHONE

NJOHES I SHENJAVE TE TRAFIKUT

KLIMATIZATOR NE VERSIONIN LIUX

XHAMAT E PASEM TE ERRET ME VETI TERMOIZOLUESE

NDRICIM AMBIENTI ME 64 NGJYRA DHE 10 KOMBINIME

KIT PER LIDHJEN E SISTEMIT ME SMARTPHONE

SISTEMI I NDEZJES PA CELES KEYLESS-GO

BUTON I DEDIKUAR PER ZGJEDHJEN E PROGRAMEVE TE GUIDES

PAKETE E BRENDSHME “AMG”

ELEMNTE TE BRENDSHEM ZBUKURIMI ME INSERTE DRURI

TIMON I GJENERATES SE RE MULTIFONKSIONAL ME LEKURE NAPPA

BUTONA ME FUNKSION TOUCH-CONTROL NE TIMON

PAKETA E JASHTME “AMG”

DISQE ALUMINI 18” ME 5 DOPIO RREZE

SISTEM NDRICIMI “LED HIGH PERFORMANCE”

FENERE AUTOMATIKISHT TE ADAPTUESHEM

PASQYRA FOTOKROMATIKE ME PALOSJE

AMORTIZIM SPORT “AGILITY CONTROL”

KORNIZAT E DYERVE ME MBISHKRIM M-B DHE ME NDRICIM

PAKETA E INTEGRIMIT PER SMARTPHONE

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.