Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLC 220
Forma e kabinës SUV
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1950 ccm
Fuqia 142 kW (193 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro6d
Ngjyra e jashtme E Kuqe
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Pajisje Standarte

Sistem kunder bllokimit te gomave (ABS)

Sistemi kunder reshqitjes (ASR)

Eco Start/Stop

AGILITY CONTROL

Programi i stabilitetit elektronik (ESP®)

Ndihme ne frenim (BAS)

Indikator i sherbimeve 'Assyst'

Timon shume funksional

 

OPSIONET QE PERMBAN MJETI

DRITA FRENIMI TE ADAPTUESHME

ASISTENTI AKTIV PER RUAJTJEN E KORSISE

ASISTENTI PER EVITIMIN E PERPLASJEVE (ACTIVE BRAKE ASSIST)

SISTEMI I NDEZJES PA CELES “KEYLESS-GO START”

PAKETA E JASHTME E STILIMIT “AMG”

ZBUKURIMET E BRENDSHME ME INSERTE DRURI

NDRICIM AMBIENTI ME 64 PERZGJEDHJE NGJYRASH

PAKETA E BRENDSHME E STILIMIT “EKSKLUZIVE”

KROSKOT I VESHUR ME LEKURE ARTICO

PAKETA E JASHTME E DETJAVE TE KROMUARA

PAKETA E PASQYRAVE

PASQYRA ME VETI FOTOKROMATIKE

PASQYRA E SHOFERIT DHE E PASAGJERIT ME KOMANDIM ELEKTRIK

DISQE ALUMINI 19” NE STIL “AMG”

PRAGJET E DYERVE TE NDRICUARA ME MBISHKRIM MERCEDES-BENZ

KAMERA PER INDIETRO

SISTEM AUTOMATIK I PARKIMIT

FUNKSIONE TE AVANCUARA TE SISTEMIT TE MEDIAS MBUX

NAVIGATOR I INTEGRUAR NE SISTEMIN MBUX

TOCHPAD NE KONSOLEN QENDRORE PER KONTROLLIN E MEDIAS

PANELI I INSTRUMENTAVE NE VERSIONIN LUX ME EKRAN TE ZMADHUAR

KOMANDIM I DERES SE BAGAZHIT ME BUTON

FENERET KRYESORE ME TEKNOLOGJINE LED HIGH PERFORMANCE

GOME REZERVE ME KIT NDERRIMI VEGLASH

SEDILJET E PARA ME NGROHJE

XHAMAT E PASEM TE ERRET ME VETI TERMOIZOLUESE

EKRANI I MEDIAS NE VERSIONIN LUX ME EKRAN TE ZMADHUAR

Mesazhi juaj për Auto Star Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.