Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 204.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Karburanti Benzinë
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

SHITET ⤵️

✔ Marka,Modeli: Audi A3 S Line

✔ Viti: 2008

✔ Kambjo: Automatike

✔ Lenda Djegese: Benzin

✔ Targa: Dogan

✔ Km: 204.000

✔ Ngjyra: e Bardhe

✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 FSI, tavan panorama, sallon lekure, etj.

✔ Vendodhja: Durres

✔ Cmimi: 6800€ ↘️ 6300€

✔ Telefon: +355692497771

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për NRG Motors

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.