Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2012
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 180.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2996 ccm
Fuqia 211 kW (287 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 02/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Monitor presioni për gomat

Përshkrimi

Shitet Audi A6 3.0 Tdi Quattro 2012. Makina eshte ne gjendje shume te mire, mund ta kontrolloni ku te doni. Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0696256396

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Geni Xeba

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.