Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
E doganuar në Shqipëri
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 196.189 km
Gjendja I Ri
Fuqia 77 kW (105 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Integrated music streaming
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Goma vere
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, SHUME EKONOMIKE

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.