Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazhi 223.893 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 2/3
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

audi a3 sline viti 2006   naft 2.0 me letra  kamjo automatileper me shum..nr...0695838281

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Alex Tole

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.