Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
Marka Toyota
Modeli Land Cruiser
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 207.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2980 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 7
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 04/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Hill-start assist
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sunroof
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB

Përshkrimi

Toyota Land Cruiser,ne gjendje perfekte,viti 2011 "60th Anniversary".

Mesazhi juaj për Ardit

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.