Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 1997
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 250
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 350.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 250 kW (340 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Inspektimi i përgjithshëm 10/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Sedilje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • MP3 lidhje
 • Kontroll shpejtësie
 • Tuner/radio
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E 250 i thjesht pa turbo e gatshme per cdo lloj prove.

Tele: +355684284889

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Arnold Gurguri

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.