Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazhi 191.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Histori e plotë servisi
 • Fshirëse për dritat
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Monitor presioni për gomat

Përshkrimi

Marka: Audi A6 exclusive

Viti i prodhimit: 2010

Kambio Automatike

Motorr 3.0 TDI 

Sensor parkimi

Sistemi i drejtimit me kater opsione

Quattro (4x4)

Xhamat triples me nuance lejla

Komanda ne timon

Full led

Km. 191 000 origjinale

Tre celsa 

Cmimi: 10 000 € i diskutushem

Tel: 0692020119

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.