Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2019
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 240.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3000 ccm
Fuqia 260 kW (354 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro6
Inspektimi i përgjithshëm 12/2010
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Kontroll me zë
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Audi a 6 quattro 3000 nafte 240 mije km


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.