Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Volkswagen
Modeli Passat
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 176.600 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 140 kW (190 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • CD player
 • Cruise control
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Drita mjegulle
 • Timon lëkure
 • Sensor parkimi
 • Sistem audio
 • Monitor presioni për gomat
 • Touchscreen
 • Tuner/radio
 • USB

Përshkrimi

Mjetin e gjeni prane Albanian Motor Company, perfaqesues zyrtar i Ford dhe Hyundai per tregun Shqiptar. Adresa: Autostrada Tirane Durres, km10, Kashar, Tirane.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Albanian Motor Company

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.