Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 202.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2698 ccm
Fuqia 120 kW (163 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 06/2020
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Xhama me ngrohje
 • Timon lëkure
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Goma vere
 • Tuner/radio
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

OKAZION 

Shitet makina shpejt, cmimi shum pak i diskutushem.


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Jurxhen Kutrolli

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.