Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2001
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 198 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 132 kW (179 PS)
Karburanti LPG
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Kompjuter
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Sistem audio
 • Sports package
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Audi A3 2001

Km 198.000

Shume e shpejt

Motorr 1.8T benzine

Impiant gazi Stag, ne garanci

1vit e ardhur nga Zvicra

5porta

Te gjitha sherbimet e sapo kryera

Ka djeg nje sensor lambda dhe ka nxjerr shendjen e check, eshte shume e rregullt, nuk ndikon ne asgje.mund ta kontrolloni vet ose ne kompjuter ku te doni

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për esmerald suparaku

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.