Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Toyota
Modeli Yaris
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 218.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Kafe
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Disqe alumini
  • CD player
  • Sistem qëndror mbyllës
  • Frena ndihmëse emergjence
  • Dritare elektrike
  • ESP

Përshkrimi

Toyota Yaris 1.4 nafte klima,manuale,disqe alumini,lock sport ne gjendje shum te mir...

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Seo Smart

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.