Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 235.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 107 kW (145 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 05/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Glare-free high beam headlights
 • MP3 lidhje
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Disqe hekuri
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon
 • Sistem alarmi
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Ndriçim për ditën

Përshkrimi

Shitet Urgjent Audi A3 . Automatike 2.0 Nafte S Line . Vitprodhimi : Dhjetor 2008 . letrat i jan prer me dat 20 maj 2020 . Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike po ashtu edhe nga ana estetike . Makina eshte mbajtur ne menyr fanatike . Shitet per arsye ekonomike . Mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar . Mund te kontaktoni edhe ne whats app. 6400 euro , pak i diskutueshem . Makina ndodhet ne Tirane

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.